ŞAİR VE YAZARLAR ŞEVKAN'I ZİYARET ETTİ

banner620
23 Haziran 2018 Cumartesi

ŞAİR VE YAZARLAR ŞEVKAN'I ZİYARET ETTİ

Şair-Yazar Mithat MAKAL, Şair-Yazar Sadık Dağdeviren, Gazeteci- Yazar Hüsamettin TAT, Emekli öğretmen Ramazan EFE, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN’ı ziyaret etti.

15 Haziran 2013 Cumartesi 12:14
ŞAİR VE YAZARLAR ŞEVKAN'I ZİYARET ETTİ

 Acıpayam'a bağlı Oğuz köyünde doğup büyüyen merhum Şair ve Yazar Dr. Tahir Kutsi MAKAL’ın kardeşi Şair- Yazar Mithat MAKAL, ağabeyi için Acıpayam'da Eylül ayı içerisinde bir anma programı ve Edebiyat günleri düzenlemeye çalıştıklarını belirtti.

MAKA: "Bu kapsamda Eylül ayı içerisinde yapılacak olan programla ilgili Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi ŞEVKAN ile bir ön görüşme yaptık. "Dr. Tahir Kutsi MAKAL Edebiyat Günleri" programında birçok yazar ilçede olacak." dedi.

Başkan ŞEVKAN: ''İlçemizin yetiştirdiği ünlü yazarlardan biri olan Dr. Tahir Kutsi MAKAL edebiyat dünyasının önemli şairlerinden biridir. İlçemiz Aşağı mahallede bulunan Dr. Tahir Kutsi MAKAL parkını tamamen değiştirip Edebiyat günlerinde parkı açmak istiyoruz.'' dedi.

Şair-Yazar Mithat MAKAL, Şair-Yazar Sadık Dağdeviren ve Gazeteci- Yazar Hüsamettin TAT Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi ŞEVKAN'a kitaplarını hediye ettiler.
    Yorumlar

TARİHLER YAYINCI SİTEDEN DOLAYI 2015 OLARAK GÖRÜNMEKTEDİR. NÖBETÇİ ECZANE DOĞRUDUR.
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner615
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV