Künye


İmtiyaz Sahibi / Grantee
M. Mesut BAYRAKTARSorumlu Yazı İşleri Müdürü / responsible editor
Yunus BAYRAKTAR
 
 

İletişim / Contact
haber@haberacipayam.com
0 539 979 59 59
0 258 518 25 21
Haber Yazılımı
Onemsoft Bilişim


Domain
Natro.com


Hosting
Linesis.comAdres / Address:
Yukarı Mahalle Eski Belediye Sokak No:1 Belediye İş Hanı Kat: 1 D: 6
Acıpayam/Denilzi

Haberacipayam.com İhlas Haber Ajansı abonesidir
 

YAYIN İLKELERİ

haberacipayam.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. haberacipayam.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

haberacipayam.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, haber@haberacipayam.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızca incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.haberacipayam.com  However, sometimes the www.haberacipayam.com uses third parties to process your information. www.haberacipayam.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.haberacipayam.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.haberacipayam.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.haberacipayam.com and its services. When you use www.haberacipayam.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.haberacipayam.com cookies section of our full Privacy Policy.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
haberacipayam.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.