Milletvekili Tin ve Başkan Zolan’dan ilçelerde bayramlaşma

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Milletvekili Tin ve Başkan Zolan’dan ilçelerde bayramlaşma
Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçelerde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Milletvekili Şahin Tin, Honaz, Çardak, Bozkurt, Baklan ve Çivril ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı. Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen ilçe bayramlaşma programında ilk olarak Honazlılarla buluşan Tin ve Zolan, sırasıyla Çardak, Çardak’ın Çaltı Mahallesi, Bozkurt, Baklan ve Çivril’deki vatandaşlarla ve AK Parti ilçe teşkilatlarıyla bir araya geldi. Denizli Milletvekili Şahin Tin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Gittikleri tüm ilçelerde vatandaşların sorun, istek ve önerilerini dinleyen Tin ve Başkan Zolan’a Bozkurt ilçesinde Dışişleri Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız da katıldı. Dışişleri Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız, “Ben Bozkurt İncelerliyim. Vekilimize, Başkanımıza ilçemize teşrifleri için teşekkür ediyorum. Hepinizin bayramı kutlu olsun” dedi.

Tin: “Düşmanlıkların kimseye faydası yok”
Vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlayan Denizli Milletvekili Şahin Tin, “bayramın güzelliklerini, hayrını, bereketini hep birlikte paylaşıyoruz. Bayramlar birlik, beraberlik, mutluluk ve güzelliklerin paylaşıldığı, küskünlerin barıştığı günlerdir. Çünkü dargınlıkların ve düşmanlıkların kimseye faydası yok” diye konuştu. Türkiye’nin aleyhinde çalışan birçok ülke olduğunu kaydeden Tin, “bin yıldır haçlı zihniyetli yabancı güçler bu ülkeyi parçalamak, yok etmek ve sahip olmak istemektedirler. Hiçbir zaman bunu gerçekleştiremeyecekler. 40 yıldır bu ülkeyi bölmeye çalışıyorlar. Artık son demlerini yaşıyorlar, belalarını buldular. Köklerini kazıyacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Başkan Zolan: “Paramparça olacaklar"
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, “Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Sevdiklerinizle beraber birlik ve beraberlik içinde güzel bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Bu Kurban Bayramı’nın ayrı bir özelliği, duygu yoğunluğu var. Vekilimizle beraber ilçe ilçe bayramlaşma turuna çıktık. Kardeşlerimizle buluşalım, bayramlaşalım, kucaklaşalım istedik. İlginizden, güzelliğinizden, coşkunuzdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.” Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini ifade eden Başkan Zolan, “Terör örgütleri birer maşadır ve o maşayı tutan eller var. Maşalar paramparça edildi. Bu maşaları tutan kollar, vücutlar da paramparça olacak” diye konuştu.
DENİZLİ'DE YILDIRIM DÜŞTÜ YANGIN ÇIKTIÖnceki Haber

DENİZLİ'DE YILDIRIM DÜŞTÜ YANGIN ÇIKTI

DENİZLİ'DE İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMEN SAYISI AÇIKLANDISonraki Haber

DENİZLİ'DE İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMEN SAYISI...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!