Acıpayam'ın geleceği çalıştayda belirlenecek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Acıpayam'ın geleceği çalıştayda belirlenecek
T.C.Acıpayam Belediyesi öncülüğünde 11 Temmuz Perşembe günü yapılacak olan Acıpayam Geleceğini Planlıyor Çalıştayı’nda ilçenin 5 yıllık stratejik planı belirlenecek.

T.C.Acıpayam Belediyesi öncülüğünde ‘Acıpayam Geleceğini Planlıyor’ adlı çalıştay yapılacak. Kalkınmadan tarıma, turizmden spora, kent yaşamından kültüre pek çok konuların masaya yatırılacağı çalıştay, 11 Temmuz Perşembe günü 10.00-16.30 saatleri arası gerçekleşecek. Acıpayam Belediye Meclisi Temmuz Ayı toplantısına başkanlık eden T.C.Acıpayam Belediye Başkanı Levent Yıldırım, Belediyesi Kır Düğün Salonu’nda yapılması planlanan çalıştay hakkında bilgiler paylaştı.

 

“STRATEJİK PLANA ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

 

Başkan Yıldırım; “5 yıl sonunda nasıl bir Acıpayam hayal ediyoruz? sorusuna yanıt arayacağız. Daha önce sadece kazanan kişinin hayallerine bağlı kalınıyordu. Şimdi kazanan kişinin hayalleri değil, Acıpayam’ı bir noktadan başka bir noktaya getirmek istiyorsak Acıpayam’daki herkesin düşüncelerini almak zorundayız. O da bu şekilde olacak bir şey. Orada çalışma gurupları olacak. Biz, orada Acıpayam’a ne yapmak istiyorsak onların hepsini o masalarda ve faaliyet alanlarına göre ele alacağız. O faaliyet alanlarında nerelere varmak istediğimizi yazacağız. Hep beraber 5 yılın sonunda o stratejik plana ulaşmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bizim seçim bildirgemizden çok yanına da bir şeyler ekleyelim. Unuttuklarımızı da ekleyelim. Orada sizin katkı sunmak istediğiniz her şeyi de ekleyelim ki bizler, dediklerimizden biraz daha fazla Acıpayam’a ulaşmış olalım” dedi.

 

ÇALIŞTAY SONUCU EYLÜLDE MECLİSE SUNULACAK

 

Çalıştayın Acıpayam’da ilk defa yapılacağının altını çizen Başkan Yıldırım; “Eylül ayında stratejik planı meclise sunacağız. Bu çalışma Acıpayam’ın önümüzdeki 5 yıllık dönemini kapsıyor ve katılımcı bir yaklaşımla hazırlıyoruz. Acıpayam’da olan ve ilçemizin gelişmesine dair sözü olan tüm paydaşlarımızı ilk çalıştayımızda bir araya getireceğiz. Acıpayam’ın güçlü yönlerini ve fırsatlarını değerlendirecek, zayıf yönlerimizi nasıl geliştireceğimizi birlikte araştıracağız. Konunun uzmanları ile birlikte bu süreci yürüteceğiz” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aromatik yağlar ile nefes tekniklerini öğrendilerÖnceki Haber

Aromatik yağlar ile nefes tekniklerini ö...

ACIPAYAM ''SÖZ SENDE'' DEDİSonraki Haber

ACIPAYAM ''SÖZ SENDE'' DEDİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!