Büyükşehir’den 24 Kasım’a özel seminer

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükşehir’den 24 Kasım’a özel seminer
Büyükşehir, yazar İzgören ile öğretmenleri buluşturduDenizli Büyükşehir Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında kişisel gelişim uzmanı, eğitimci yazar Ahmet Şerif İzgören ile öğretmenleri buluşturdu.

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında özel bir program düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi, kişisel gelişim uzmanı, eğitimci yazar Ahmet Şerif İzgören’i öğretmenler ile bir araya getirdi. Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak” adlı seminer Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Özel programa, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Denizli Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkanve çok sayıda öğretmen katıldı. Eğitim camiasının yoğun ilgi gösterdiği seminerde, eğitimci yazar Ahmet Şerif İzgören, programa gelmeden önce her Öğretenler Günü’nde telefonla aradığı öğretmenleri ile konuştuğunu ve Öğretmeler Günü’nü kutladığını anlatarak, “O kadar iyi şeyler söyleyip, o kadar iyi yanlarınızı açığa çıkarıyorlar ki; ‘iyi ki böyle öğretmenlerim var’ diyorsunuz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun, iyi ki varsınız” dedi.İzgören’in esprilerle anlattığı seminer büyük beğeni topladı. 

 

24 Kasım çok özel bir gün

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,programın sonunda yaptığı konuşmada, yazar İzgören’in Denizli’ye gelirken geçirdiği talihsiz trafik kazasından bahsederek, buna rağmen öğretmenlere verdiği değer ve meslek aşkından dolayı kente gelip seminer verdiği için teşekkür etti. 24 Kasım’ın çok özel bir gün olduğunu dile getirerek, öğretmenler için böyle bir organizasyon düzenlediklerini kaydeden Başkan Osman Zolan, “Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, hayatta olanlara sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun” diye konuştu. Konuşmanın ardından Başkan Zolan ve Müdür Çalışkan, yazar İzgören’eplaket verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Denizli’de mermer bloğunun altında kalan işçi hayatını kaybettiÖnceki Haber

Denizli’de mermer bloğunun altında kalan...

Ağırlaştırılmış müebbet verilen koca, eşinin ölümünden kaynanasını sorumlu tuttuSonraki Haber

Ağırlaştırılmış müebbet verilen koca, eş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!